KONST / Litografier / Färglitografi 8674029
nr 867 4029
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi , Joan Miró (1893-1983), Chevauchée-Orange (1969), signerad, 19/ 75, 84, 5x60, 5. Mourlot 538
Utrop:
15.000 kr
Såld:
14.000 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:50:22
10.000 kr
13.500 kr
11.000 kr
12.000 kr
13.000 kr
ledande budet*
- Klassiska
16 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska